Instinct® 2 Solar Tactical

PREČO LEN PLNIŤ MISIU? MAJTE TO VO VLASTNEJ RÉŽII.
Tieto odolné smart hodinky s GPS sú vybavené špecifickými taktickými funkciami a majú solárne nabíjanie, ktoré vás udrží v pohybe.

ikonky Instinct 2 Solar Tactical
Instinct® 2 Solar Tactrical

Instinct® 2 Solar Tactical

SKONŠTRUOVANÉ NA ODOLNOSŤ

Tieto robustné hodinky sú odolné voči vode do 100 metrov a sú odolné voči teplotným a nárazovým podmienkam podľa normy MIL-STD-810. Navyše, vďaka telu z polyméru vystuženého vláknami a chemicky zosilnenému sklu Corning® Gorilla® Glass odolnému voči poškriabaniu je toto zariadenie skonštruované tak, aby vydržalo.

NAVRHNUTÉ PRE VÁS

Taktické farby, vysokokontrastné displeje a rôzne možnosti veľkosti vám umožnia ukázať svetu, že robíte veci po svojom.

ZÍSKAJTE VIAC ENERGIE

So solárnym dobíjaním s neobmedzenou výdržou batérie v režime inteligentných hodiniek vydržíte dlhšie ako kedykoľvek predtým. Správca napájania navyše umožňuje predĺžiť výdrž batérie ovládaním nastavení a snímačov, ktoré čerpajú energiu.

Buďte
pripravení
na misiu.

KOMPATIBILITA S NOČNÝM VIDENÍM
KOMPATIBILITA S NOČNÝM VIDENÍM

Prepínajte medzi denným a nočným zobrazením pomocou obrazovky určenej na čítanie s okuliarmi na nočné videnie.

REŽIM STEALTH
REŽIM STEALTH

Prejdite do temnoty zapnutím skrytého režimu, aby ste prestali ukladať a zdieľať svoju polohu GPS a zakázali bezdrôtové pripojenie a komunikáciu.

DUÁLNY FORMÁT GPS
DUÁLNY FORMÁT GPS

Dvojformátové súradnice GPS s referenčnými údajmi o zemepisnej šírke a dĺžke ponúkajú bezkonkurenčný prehľad o situácii.

KILL SWITCH
KILL SWITCH

Ak sa bezpečnosť stane problémom, vypínač vymaže zo zariadenia všetku používateľskú pamäť.

REŽIM JUMPMASTER
REŽIM JUMPMASTER

Vypočítajte body uvoľnenia vo veľkej výške podľa vojenských smerníc a zároveň sa po zoskoku navigujte k cieľu.

TAKTICKÁ AKTIVITA
TAKTICKÁ AKTIVITA

V oboch typoch súradníc môžete vidieť čas, tempo, dennú dobu, nadmorskú výšku a svoju polohu.

Sledujte
každé
dobrodružstvo.

MULTI-GNSS PODPORA
MULTI-GNSS PODPORA

Či už sa venujete pešej turistike, jazde na horskom bicykli, behu alebo lyžovaniu, budete mať prístup k viacerým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS, GLONASS a Galileo), aby ste mohli sledovať polohu v náročnejších prostrediach než len pomocou GPS.

ABC SENZORY
ABC SENZORY

Navigujte sa na ďalšej trase pomocou snímačov ABC vrátane výškomera pre údaje o nadmorskej výške, barometra na monitorovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

TRACBACK® ROUTING
TRACBACK® ROUTING

Pomocou tejto funkcie sa môžete zbaviť dohadov pri spiatočnej ceste a navigovať sa po rovnakej trase späť do východiskového bodu.

Živé
spojenie.

SMART UPOZORNENIA
SMART UPOZORNENIA

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, textové správy a upozornenia priamo na hodinkách.

CONNECT IQ™ OBCHOD
CONNECT IQ™ OBCHOD

Stiahnite si vlastné vzhľady hodiniek, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a widgety z aplikácie Connect IQ Store v kompatibilnom smartfóne.

BEZKONTAKTNÉ PLATBY GARMIN PAY™
BEZKONTAKTNÉ PLATBY GARMIN PAY™

Zaplaťte rýchlo a jednoducho bezkontaktne hodinkami vďaka aplikácii Garmin Pay™.

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Po spárovaní hodiniek a telefónu sa môže vaša poloha v reálnom čase odosielať kontaktom manuálne alebo - počas vybraných outdoorových aktivít - automaticky pomocou zabudovanej detekcie udalostí.

ZOBRAZENIE KALENDÁRA
ZOBRAZENIE KALENDÁRA

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete ľahko zobraziť svoje plány na daný deň pomocou vyhradenej obrazovky kalendára.

SYNCHRONIZÁCIA S APLIKÁCIOU GARMIN CONNECT™
SYNCHRONIZÁCIA S APLIKÁCIOU GARMIN CONNECT™

Zobrazte si informácie o svojom zdraví a kondícii na jednom mieste. Aplikácia Garmin Connect na vašom kompatibilnom smartfóne je prosperujúca online komunita, v ktorej sa ľudia na cestách môžu spájať, súťažiť a zdieľať.

Trénujte
podľa
seba.

VSTAVANÉ ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE
VSTAVANÉ ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

Robte, čo vás baví, vďaka predinštalovaným profilom aktivít pre beh, cyklistiku, plávanie, silový tréning, indoorové lezenie, virtuálny beh, golf, jogu a ďalšie.

HIIT CVIČENIA
HIIT CVIČENIA

Tento profil aktivity sleduje vaše tréningy HIIT vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a vlastných tréningov. Nastavte počet kôl, intervaly cvičenia/odpočinku a ďalšie.

VO2 MAX
VO2 MAX

Trénujte inteligentnejšie s VO2 max, čo je ukazovateľ toho, aký výkon môžete očakávať. Dokonca zohľadňuje zmeny vo výkone, ktoré by mohli byť spôsobené teplom alebo nadmorskou výškou.

NÁVRHY NA DENNÉ CVIČENIE
NÁVRHY NA DENNÉ CVIČENIE

Ak chcete získať tréningové pokyny, ktoré zohľadňujú vás a vašu úroveň kondície, získajte denné odporúčania na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

ČAS ZOTAVENIA
ČAS ZOTAVENIA

Po každom tréningu vám čas na zotavenie umožní zistiť, kedy budete pripravení na ďalší náročný tréning. Dokonca zohľadňuje intenzitu tréningu a faktory, ako je stres, denná aktivita a spánok.

MTB DYNAMIKA
MTB DYNAMIKA

Sledujte detaily každej jazdy pomocou metrík horskej cyklistiky a špecializovaných meraní Grit™ a Flow™, ktoré hodnotia obtiažnosť trate a plynulosť zjazdu a poskytujú vám skóre, ktoré môžete nabudúce prekonať.

Poznajte
svoje
telo.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Získajte odhadované údaje o srdcovej frekvencii spolu s upozorneniami, ak je vaša srdcová frekvencia v pokoji príliš vysoká alebo príliš nízka. Zistite, ako intenzívne pracuje vaše srdce počas aktivít.

SLEDOVANIE STRESU
SLEDOVANIE STRESU

Variabilita srdcovej frekvencie sa používa na výpočet skóre úrovne stresu, takže môžete zistiť, či máte pokojný, vyrovnaný alebo stresujúci deň.

SKÓRE SPÁNKU A POKROČILÉ MONITOROVANIE SPÁNKU
SKÓRE SPÁNKU A POKROČILÉ MONITOROVANIE SPÁNKU

Získajte úplný prehľad o fázach ľahkého, hlbokého a REM spánku. Všetko si môžete pozrieť na špeciálnom widgete, ktorý obsahuje vaše skóre spánku a prehľad.

MONITOROVANIE ENERGIE BODY BATTERY™
MONITOROVANIE ENERGIE BODY BATTERY™

Optimalizujte energetické rezervy svojho tela pomocou variability srdcovej frekvencie, stresu, spánku a ďalších údajov, aby ste zistili, kedy ste pripravení byť aktívni a kedy možno budete potrebovať odpočinok.

PULSE OX
PULSE OX

Na aklimatizáciu v nadmorskej výške alebo monitorovanie spánku slúži snímač Pulse Ox, ktorý pomocou svetelných lúčov na zápästí odhaduje, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík.

FITNESS VEK
FITNESS VEK

Táto funkcia využíva chronologický vek, týždennú intenzívnu aktivitu, pokojovú srdcovú frekvenciu a BMI na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, ako ste. Získajte tipy na zníženie svojho kondičného veku.

MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY
MINÚTY INTENZÍVNEJ AKTIVITY

Sledujte, koľko minút intenzívnej aktivity ste získali, kedy ste ich získali a počas akej aktivity. Môžete ich dokonca zobraziť ako dátové pole počas časovo vymedzených aktivít.

SLEDOVANIE HYDRATÁCIE
SLEDOVANIE HYDRATÁCIE

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín ako pripomienku, aby ste zostali hydratovaní. Keď je zapnutá funkcia automatického cieľa, uvidíte aj odhadovanú stratu potu po aktivite a váš cieľ sa podľa toho upraví.

Remienky QuickFit® vám umožnia prispôsobiť si štýl bez použitia náradia.
Pozrite si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect.
Prispôsobenie zariadenia Garmin pomocou obchodu Connect IQ.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.