Instinct® 2 dēzl™ Edition

JAZDITE ZDRAVO.
Tieto odolné smert hodinky, určené pre profesionálnych vodičov nákladných vozidiel, sledujú zdravotné ukazovatele, poskytujú prístup ku krátkym tréningom počas prestávok a pomáhajú podporovať zdravý životný štýl na cestách.

ikonky Instinct 2 dezl Edition
Instinct 2S/2 dezl Edition

Instinct® dēzl™ Edition

Navrhnuté
pre zdravý
životný štýl na dlhé vzdialenosti.

NAVRHNUTÉ PRE VODIČOV
NAVRHNUTÉ PRE VODIČOV

Tieto robustné hodinky sú odolné voči vode do 100 metrov a sú odolné voči teplotným vplyvom a nárazom. Vďaka sklenenému displeju odolnému voči poškriabaniu, mimoriadne dlhej výdrži batérie a pohodlnému silikónovému remienku odolnému voči potu je toto zariadenie vyrobené tak, aby vydržalo.

SLEDOVANIE ZDRAVIA
SLEDOVANIE ZDRAVIA

Keď ste mimo kabíny, vaše smart hodinky Instinct 2 - dēzl Edition sledujú kroky, spálené kalórie, intenzitu minút a ďalšie údaje.

TRÉNINGY VODIČOV KAMIÓNOV
TRÉNINGY VODIČOV KAMIÓNOV

Využite tréningy navrhnuté tak, aby sa zmestili do štandardného času prestávky a zapadli do životného štýlu na dlhých cestách. Okrem toho si prostredníctvom spárovanej aplikácie dēzl môžete na kompatibilnom smartfóne prezerať podrobné návody na cvičenie.

JEDNODUCHÉ PLÁNOVANIE PRESTÁVOK
JEDNODUCHÉ PLÁNOVANIE PRESTÁVOK

Sledujte svoj deň pomocou ľahko použiteľných časovačov na plánovanie prestávok. Hodinky vám pomôžu sledovať čas strávený jazdou, prestávkou a zastavením - aby ste to nemuseli robiť vy.

PRACUJE S NAVIGÁTORMI DĒZL PRE NÁKLADNÉ VOZIDLÁ
PRACUJE S NAVIGÁTORMI DĒZL PRE NÁKLADNÉ VOZIDLÁ

Spárujte svoje hodinky s navigáciou pre nákladné vozidlá dēzl série, aby ste mohli synchronizovať časovače plánovania prestávok a zobraziť zdravotné ukazovatele a wellness návrhy na veľkej obrazovke navigácie, ako aj na hodinkách na zápästí.

Zobrazte si zdravotné ukazovatele pomocou nepretržitého sledovania wellness.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Vylepšená optická technológia merania tepovej frekvencie meria intenzitu vašich fitnes aktivít a informuje vás, ak je vaša tepová frekvencia počas odpočinku príliš vysoká alebo príliš nízka.

SLEDOVANIE STRESU
SLEDOVANIE STRESU

Sledujte svoju hladinu stresu a zistite, či máte pokojný, vyrovnaný alebo stresujúci deň. Pripomienky uvoľnenia vás dokonca vyzvú, aby ste vykonali krátku dychovú aktivitu, keď sa cítite vystresovaní.

SKÓRE SPÁNKU A POKROČILÉ MONITOROVANIE SPÁNKU
SKÓRE SPÁNKU A POKROČILÉ MONITOROVANIE SPÁNKU

Získajte úplný obraz o tom, ako spíte, s rozpisom fáz ľahkého, hlbokého a REM spánku, ako aj s údajmi o pulze a dýchaní.

MONITOROVANIE ENERGIE BODY BATTERY™
MONITOROVANIE ENERGIE BODY BATTERY™

Optimalizujte energetické rezervy svojho tela pomocou variability srdcovej frekvencie, stresu, spánku a ďalších údajov, aby ste zistili, kedy ste pripravení byť aktívni a kedy možno budete potrebovať odpočinok.

PULSE OX
PULSE OX

Na aklimatizáciu v nadmorskej výške alebo monitorovanie spánku slúži snímač Pulse Ox, ktorý pomocou svetelných lúčov na zápästí odhaduje, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík.

FITNESS VEK
FITNESS VEK

Táto funkcia využíva chronologický vek, týždennú intenzívnu aktivitu, pokojovú srdcovú frekvenciu a BMI na odhadnutie, či je vaše telo mladšie alebo staršie, ako ste. Získajte tipy na zníženie svojho kondičného veku.

SLEDOVANIE HYDRATÁCIE
SLEDOVANIE HYDRATÁCIE

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín ako pripomienku, aby ste zostali hydratovaní. V aplikácii Garmin Connect™ na kompatibilnom smartfóne môžete dokonca nastaviť pripomenutia hydratácie, vytvoriť ciele a zobraziť svoju históriu a pokrok.

SLEDOVANIE DÝCHANIA
SLEDOVANIE DÝCHANIA

Pozrite sa, ako dýchate počas dňa, počas spánku a počas dychových cvičení alebo iných spôsobov relaxácie.

VO2 MAX
VO2 MAX

Trénujte inteligentnejšie s VO2 max, čo je ukazovateľ toho, aký výkon môžete očakávať. Dokonca zohľadňuje zmeny vo výkone, ktoré by mohli byť spôsobené teplom alebo nadmorskou výškou.

Zostaňte
v spojení
aj na cestách.

BEZKONTAKTNÉ PLATBY GARMIN PAY
BEZKONTAKTNÉ PLATBY GARMIN PAY

Plaťte ezproblémovo s bezkontaktným platobným riešením Garmin Pay.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s aplikáciou dēzl v kompatibilnom smartfóne prijímajte e-maily, správy a upozornenia priamo na hodinkách.

OVLÁDANIE MÉDIÍ
OVLÁDANIE MÉDIÍ

Pomocou hodiniek môžete na diaľku ovládať prehrávač médií v kompatibilnom smartfóne spárovanom prostredníctvom aplikácie Garmin Connect. Môžete tiež vyberať a prehrávať zvukové súbory uložené v hodinkách.

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Ak sa necítite bezpečne alebo ak hodinky zistia incident, funkcie asistencie a detekcie incidentu môžu po spárovaní s kompatibilným smartfónom odoslať správu s vašou polohou núdzovým kontaktom. Požiadavky a obmedzenia týkajúce sa bezpečnostných a sledovacích funkcií nájdete na stránke Garmin.com/safety.

CONNECT IQ™ OBCHOD
CONNECT IQ™ OBCHOD

Stiahnite si vlastné vhľady hodiniek, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a widgety z aplikácie Connect IQ Store v kompatibilnom smartfóne.

SYNCHRONIZÁCIA S APLIKÁCIOU GARMIN CONNECT
SYNCHRONIZÁCIA S APLIKÁCIOU GARMIN CONNECT

Zobrazte si informácie o svojom zdraví a kondícii na jednom mieste. Aplikácia Garmin Connect je prosperujúca online komunita, kde sa ľudia na cestách môžu spájať, porovnávať a zdieľať.

Remienky QuickFit® vám umožnia prispôsobiť si štýl bez použitia náradia.
Prístup k tréningom s krátkou prestávkou pomocou aplikácie dēzl.
Pozrite si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect.
Prispôsobenie zariadenia Garmin pomocou obchodu Connect IQ.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.